( Aarle-Rixtel
Harold Hugenholtz
Dorpsstraat 13
5735 EA Aarle-Rixtel
085 800 2288
Te boeken voor:
- Karikatuurtekenen (digitaal)
- Karikatuurtekenen (papier)
- Show act
Niet gevonden wat je zoekt?
Harold Hugenholtz
Sinds zijn jeugd tekende Harold al karikaturen op elk stukje papier dat onder zijn handen kwam. Hij ontwikkelde zijn tekentechniek o.a. tijdens zijn opleiding aan de Design Academy in Eindhoven en in 1985 en 1986 op de pleinen in Parijs. Na jaren op traditionele wijze karikaturen te hebben getekend, stapte hij, met de oprichting van karikatuur.nl als eerste tekenaar wereldwijd de digitale wereld in. Inmiddels heeft hij ruimschoots zijn sporen verdiend en tekende meer dan 3.000.000 karikaturen. En die ervaring zie je in elke karikatuur waarin hij het meest karakteristieke van een gezicht raak optekent zonder te beledigen. Zijn optredens oogsten alom waardering in binnen- en buitenland. Sinds 2023 werkt Harold samen met zijn collega Sandor Paulus onder de naam Karikatuur.vof. (karikatuur.nl) Harold en Sandor zijn als duo act te boeken.
Show act
DELFTS WAUW!
Een unieke, typisch Nederlandse live-act! Onze tekenaars – waaronder Harold en Sandor – bewegen zich met hun antieke tekenkistjes tussen de gasten en maken razendsnel treffende karikaturen in authentiek Delfts blauw. Net alsof het echte tegeltjes zijn, maar dan getekend op bierviltjes.De tekenaars lopen door het publiek heen; gasten hoeven niet in de rij te staan. Dit zorgt voor een levendige, interactieve sfeer en maakt de act perfect voor Dutch promotions, maar ook voor feesten, beurzen, zakelijke events en zelfs bruiloften. In hoog tempo worden maar liefst 20 tot 100 karikaturen per uur gemaakt. Elke tekening wordt uitgevoerd met twee tinten blauwe markers en voorzien van een karakteristieke Delftsblauwe rand. De achterzijde van het bierviltje kan desgewenst bedrukt worden met het logo of een boodschap van de opdrachtgever – een blijvend en persoonlijk aandenken.
📌 Te boeken met 1 tot 4 tekenaars
📌 Mobiele act – volledig tussen de gasten
📌 Snel, persoonlijk en typisch Hollands
HAPIE
Ondanks dat hij zelf klein is tekent Hapie grootse portretten. Zijn atelier is niet groter dan de koffer van Harold Hugenholtz, de bekende karikaturist die met marionet Hapie een prachtige en poëtische karikatuur van zichzelf neerzet.
Traveling Sketch Artist Hugenholtz breidt met deze cross-over niet alleen de grenzen van zijn werk uit maar reist met deze innemende kleine kopie van zichzelf de wereld rond.
Over zijn marionet zegt hij zelf: Ik zou willen dat ik zo kon tekenen…“